Novi život je počeo i bilo je divno, ali Iliji nije trebalo dugo da primeti jasne promene zato što njegova ćerka nije bila baš diskretna. Iznenada je počela da nosi raznovrsnu oskudnu odeću, posebno dok je radila po imanju. Kratka odeća, otkrivajući dekoltei, predivne erotične haljine. Osim toga, Nevena je počela da ga ljubi u svakoj prilici, kada bi ustala ujutru, kada bi mu poželela laku noć, poslužila ga čajem, svaku uslugu koju bi mu pružila upotpunjavala bi mekim usnama na njegovom obrazu.

Posle večere, Nevena bi sela pored njega na kauču, obgrlila ga rukama, glave prislonjene uz njegovo rame dok su slušali radio ili gledali tv. Ilija nije mogao da porekne da mu je bilo drago, njegova ćerka je izgledala srećno i zadovoljno, a to je ono što je želeo za nju posle svega što je proživela u proteklom periodu. Bilo je zaista božanstveno imati Nevenu i Anđelu na farmi. Delovalo je kao da su mu preokrenule ceo život i on se radovao svakom novom danu.

Jedino što je nedostajalo bila je Nataša koja je imala svoje slobodno vreme, njeno prisustvo bi mu učinilo život potpunim. Osim što mu je nedostajala njena vedrina, nedostajalo mu je i da zarije svoj kurac u njeno mekano seksi telo. Njegovi nagoni su rasli, nedostatak seksa ga je frustrirao i uhvatio je sebe kako sve više zamišlja i mašta.

**

zrele zene srbija

Ako je greh sto se volim 😉

Ja sam lokal 199 i nemoj dugo da čekam
0906/400-096
120 din/min
Upravo online

Završavao je zalivanje dela bašte kad je prolazio pored šupe. Čuo je zvuk iznutra i provirio je kroz vrata. Tamo na balama sena ležala je Anđela, držeći mače blizu svog lica i milujući ga. Anđelina kolena su bila podignuta i blago razdvojena, suknja joj je pala u krilo otkrivajući mekane, oblikovane butine i njene lilave gaćice. Naravno da je smatrala da je sama u šupi i nije se trudila da bude primerena.

Ilija je osetio crvenilo u licu. Sav taj život udaljen od Nataše i nedostatak pravilnog olakšanja na koje je navikao, uticalo je da zastane i neprimereno dugo gleda u svoju unuku. Neverovatno je koliko je sazrela i porasla, postala je prava mlada žena. Primećivao je on to od prvog dana kako su došle kod njega, ali ipak, nije dozvoljavao sebi da ima prljave misli. Do tog trenutka. Pokucao je da se najavi.

„Zdravo deko!“ – raspevala se Anđela.

„Zdravo dušo. Učinilo mi se da sam nekoga čuo. Šta radiš ovde?“

„Igram se sa macom.“

Njene reči iako istinite i nevine, u njegovom umu bile su opasno dvosmislene. Zadrhtao je na te reči i pomerio se iza bale sena kako se njegova rastuća erekcija ne bi primetila. „To je tako lepo dušo.“

„Moja maca ooboožava da se mazi.“

„Ne sumnjam u to…“ – progutao je pljuvačku.

„Dođi, pomazi mi mačkicu.“ – rekla je i pružila mu malo šareno mače.

Njene reči kao da su ga sekle mačem! „Hvala ali bolje da nastavim sa poslom, mnogo je obaveza danas. Vidimo se kasnije.“

Odmah se bacio na posao ali misli mu nisu davale mira. Koliko god se trudio, Ilija nije mogao da izbaci iz glave sliku Anđele kako leži na leđima pokazujući noge i gaćice. Tada su mu se misli iznenada okrenule ka njenim grudima. Nisu bile toliko velike, ali su upotpunjavale njenu sitnu figuru tako da mu nije bilo teško da je zamisli golu. Uznemiren samim sobom, batalio je sve što je radio i vratio se u kuću, baš na vreme za ručak.

Mislio je da će taman imati malo vremena da se sabere i razbistri misli, ali Nevena je bila u kuhinji i čistila je šporet. Način na koji se pomerala delovalo je kao da namerno meša kukovima, iako je bila nesvesna njegovog prisustva. „Ohhh tu si tata! Sačekaj samo malo da završim sa ribanjem, pa ću ti postaviti ručak. Jesi li video Anđelu? Ta mala je puna energije, svuda luta po imanju.“

Nevena se sagnula da završi ribanje rerne i šporeta, otkrivajući noge i butine ispod raskalašne svetle kućne haljine. Ilija je pogledao figuru svoje kćeri pred sobom i po drugi put mu je kurac zaigrao u pantalonama. To je bio trenutak kada je shvatio da nešto sa njim nije u redu. Uvek je bio duboko seksualan muškarac, čak i u tim godinama, ali ovo nije bilo normalno ponašanje i reakcija njegovog tela.

Prvo je to bila Anđela, mlada unuka koja je tek ušla u svet odraslih i svojom nevinom figurom zaintrigirala ga je duboko. A sada je seksualno gledao i svoju ćerku. Nevena je stavila šolju čaja ispred njega, a zatim počela da slaže pribor za jelo i postavljala je domaće lazanje koje je od srca napravila. Ilija nije mogao da se suzdrži. Polu diskretno on je gledao u razjapljenu prednju stranu njene haljine i otečene grudi. Nevena se nagnula i poljubila ga u čelo.

„Da li postoji još nešto što bi moj tatica želeo?“ upitala je zavodljivo.

„Da, voleo bih da jebem tvoje prelepo telo“, pomislio je Ilija. „Ne, ovo je i više nego dovoljno dušo, samo tvoje prisustvo je dovoljno da mi srce bude puno. A za stomak, ovo što si napravila… nemam reči. Miriše savršeno. Uzgred, vozač Mile je doneo namirnice koje su naručene; možda bi mogla da mi pomogneš da ih kasnije unesem i rasporedim?“

„Naravno.“ – osmehnula se i ponovo ga poljubila. „Hajde sada, ceo dan radiš, vreme je da se napuniš energijom. Ručkaj.“

***

„Gde si krenuo?“ – pitala je Nevena oca.

„Kako misliš? Pa da se popnem i da gore složim sve.“

Nevena je stavila ruku na bok: „Molim? Pored mene ti da se penješ. Ajde silazi dole i dodavaj mi. Ja ću ih složiti po redu“, rekla je.

„Dušo, ja nisam slabić.“

„Znam da nisi tata, ali sada kada imaš mene ovde, posao mi je da ti olakšam. Silazi.“

Ilija je morao da je posluša i sišao je sa merdevina, a Nevena se popela. Dok joj je pružao nekoliko kutija namirnica, ramena su joj nestajala u gornjem prostoru za skladištenje. Ilija se držao za merdevine i gledao gore. Dok je ona sortirala zalihe, podigla je jednu nogu na najviši deo merdevina. Ilija je tada bez stida pogledao u „rajska vrata“.

Duge gole noge su se pružale naviše, ostavljajući mesto mekanim butinama i konačno, savršenoj pički obuhvaćenoj malenim belim gaćicama. Nisu bile tange ali usled posla na imaju, uvukle su joj se u guzove. Ilija nije mogao da veruje prizoru, buljeći u najintimnije delove ćerkinog tela. Nevena je nežno izvukla ramena iz prostora za skladištenje i pogledala oca. Mogla je da ga vidi kao začaranog, oči su mu bile čvrsto uprte pod njenu haljinu.

„Tata? Dodaj mi sledeću kutiju.“ – njene reči bile su tihe i trgle su ga iz sanjarenja.

Kada je poslednja kutija bila složena, Nevena je krenula da siđe niz stepenice, okrenuta leđima od oca. „Molim te, pridrži mi merdevine tata“, zamolila je i oprezno se spustila, stavljajući ruke na njegova ramena čim je bila dovoljno nisko. Kada se spustila, podigla je glavu i uputila mu nežan, dug poljubac na usne. „Hvala ti.“

Ilija je zastenjao u sebi, sve mu je ovo postajalo previše i želeo je da pobegne. Odmaknuo se, ali Nevena se držala za njegovu ruku. „Tata, večeras ću nam svima spremiti posebnu večeru. Onda ćemo imati malu zabavu u dvorištu. Pričala sam sa Anđelom, treba nam da se malo opustimo uz piće i pesmu. Nisam plesala godinama.“

„Šta god poželiš ljubavi. Idem da proverim konje, vidimo se kasnije“, odgovorio je Ilija.

POGLAVLJE 4

Sunce je već zašlo kada se Ilija vratio na imanje. Mogao je da vidi osvetljeni deo dvorišta dok je hodao preko pašnjaka. Mali sto je bio postavljen a melodije nežne muzike su se širile noćnim vazduhom. Nevena se potrudila da postavi nekoliko kofa sa ledom gde je hladila piće, zajedno sa čistim čašama. Očigledno se mnogo potrudila, ali Ilija nije bio raspoložen, još uvek pod svim utiscima zbog događaja tog dana.

Kada je konačno stigao do kuće, pred njim se pojavila vizija lepote. Nevena je podigla svoju dugu kosu, dajući joj veoma elegantan izgled, suptilna upotreba kozmetike činila ju je mlađom a njena haljina je bila otmena sa ogoljenim ramenima. Ilijai je srce skočilo u grlo kada je prepoznao haljinu. Bila je to omiljena haljina njegove žene. Kada je tragično preminula, on nije imao srca da se rastane od bilo čega što joj je pripadalo.

„Izgledaš… Izgledaš prelepo Nevena“, rekao je tiho.

Nevena se nežno naklonila pre nego što ga je poljubila u obraz u znak dobrodošlice. Usne su mu opekle mesto gde ga je dodirnula. „Hvala vam gospodine. Sada, tata, idi se istuširaj i presvuci u nešto pristojno, večera će biti spremna.“

Tuširanje je bilo dugo i preko potrebno. Dalo mu je šanse da se malo smiri, koliko toliko, da malo sabere misli i smanji otkucaje srca. Obrijao je bradu ostavivši uredne brkove, zalizao kosu i obukao pantalone i laganu košulju. Bio je lep prizor, brijanje mu je malo smanjilo godine. Duboko je uzdahnuo pre nego je izašao napolje.

Kada se pojavio, ćerka i unuka su ga gledale kao božanstvo. Zaista je bilo lepo videti ga izvan svoje uobičajene radne odeće. „U redu. Ja ću doneti klopu, sigurna sam da si jako gladan. Dok ja to radim, Anđela je poželela da dobije prvi ples.“

„Jel tako?“ – upitao je i kao savršen kavaljer on je pružio ruku svojoj unuci i odveo je do otvorenog prostora na verandi, nežno je uzevši u naručje. Počeli su da plešu uz spore melodije. Anđela je izgledala kao da lebdi, lagana kao pero u njegovim snažnim rukama, glava joj je bila naslonjena na njegovo rame, male zategnute grudi čvrsto pritisnute uz njegove. Imala je laganu letnju haljinicu na sebi crne boje koja je lepršavo igrala.seoska porodica

Nevena ih je posmatrala sa vrata. Ne, ona je buljila! Njena pička je postala vlažna dok se njena ćerka pritiskala uz Iliju. Svaki pokret je cenila, svaki dodir odmeravala i nije mogla a da ne primeti da se tatina noga pritiskala između Anđelinih dok su se polako kretali u ritmu muzike. Tada se kao iz vedra neba zapitala – da li je i njena ćerka mokra?

Duboko uzdahnuvši, Nevena je donela jelo i pozvala ih za sto. Anđela je pijuckala sok od pomorandže i vodku, Ilija se držao piva a Nevena je pila njihovo domaće crveno vino. Anđela je delovala opušteno, ali u sebi, osećala je promene. Gledala je u svog dedu i divila mu se, njegovoj muževnosti, snazi i izgledu. Nadala se još jednom plesu posle večere, ali dan je uzeo danak. Ona nije navikla na toliko obaveza i posla, tako da je počela da drema za stolom.

U takvom polu snu, čula je majčin glas: „Ponesi je u krevet tata. Raskomoti je i neka odmori, naradila se. Kasnije ću je ušuškati.“

Anđela je osetila kako je podižu snažne, utešne dedine ruke i pravila se da spava dok je nošena do svoje spavaće sobe. Nakon što je nežno položena na krevet, polako ali sigurno joj je skinuo haljinu i cipelice. Ono što nije znao jeste da Anđela nije imala potrebu za grudnjakom. Ilija se iznenadio i gledao je u neverici njene gole medene sise, ali je brzo sklonio pogled, ostavljajući je samo u gaćicama.

Anđela je vlažila ubrzano, posebno u momentima kada joj je polako i nežno skidao cipelice. Pomazio ju je, poljubio u čelo a onda je nestao. Čula je kako izlazi iz sobe. Anđela je otvorila noge širom, skinula pokrivač sa sebe i pomerila ruku na gaćice. Peckanje je bilo neverovatno, gaćice natopljene. Pocrvenela je shvativši da je njen deda sigurno mogao da vidi koliko su joj gaćice prljave.

Nevena je diskretno posmatrala očeve postupke sa vrata. Kada se okrenuo da ode, brzo se sakrila u hodniku kako bi izbegla da je vidi, ali na usnama joj je bio osmeh, videla je koliko je njen tata bio u iskušenju. Našla ga je kako stoji napolju i pije pivo kada mu je prišla. Obema rukama je obgrlila očev vrat i čvrsto pritisnula telo uz njega dok su se kretali uz opuštajuću muziku. Okrenuo se i spustio pivo kako bi je obuhvatio celu.

„Volim te tata, mnogo te volim“, šapnula je. Ilija jepogledao u oči svoje ćerke. Mogao je da vidi ljubav kako sija iz njih poput zvezda, a njegovo srce i čula su se istopili. Njegove usne su se srele sa njenima u onome što je trebalo da bude očinski poljubac, ali Nevenina usta su se otvorila poput mladog sveta na suncu. To je bila poslednja kap za Iliju, konačno su svi Nevenini signali stigli do njega. Možda je bila njegova ćerka, ali je bila žena izuzetne energije, ženstvenosti i seksipila.

Dok su se ljubili, njegovi vešti prsti su joj otkopčali haljinu na leđima. Automatski je pala do njenih članaka. „Ne ovde tata, odvedi me u krevet“, šapnula je. Zgrabio ju je polu golu, ponovo se osećala kao njegova devojčica i ušuškala se uz njega dok ju je nosio kroz kuću. On je spustio na njegov krevet i počeo da skida odeću dok je Nevena skidala grudnjak i gaćice.

Naslonila se, raširivši ruke i noge kao znak potpune pokornosti muškarcu koji ju je napravio, odgojio i čuvao. Iščekivanje onoga što će uslediti učinilo ju je vlažnijom između nogu nego što je ikada mogla da se seti, a srce joj je divlje lupalo u grudima. Nepostiđeno je gledala kako tata skida gaće i duboko je uzdahnula kada je videla njegov napaljeni kurac.

Bio je sve što je zamišljala, velik i veoma debeo. Zatekla je sebe kako žali što njen tata nije bio prvi koji ju je uzeo, da se ovo trebalo dogoditi pre mnogo godina. Blago nakrivljen nagore, sa predivnim blago sedim urednim dlačicama koje je skratio te večeri, kao da je znao. Nežni poljupci koji su usledili i osećaj njegovog golog tela kako pritiska njeno bili su gotovo jači nego što je mogla da podnese.

Stidljivo je pomerila ruku nadole ali potom hrabro uzela očevu ukočenost u svoju ruku, drkajući penis koji ju je začeo pre toliko godina. Ilija je glasno zastenjao dok se Nevenina hladna ruka obmotala oko njegovog tvrdog tela i nežno počela da se pomera gore-dole. „Tako si velik tata“, rekla je tiho. Onda je bio red na Nevenu da zastenje. Ilija je nagnuo glavu ka njenim grudima i počeo nežno da ih voli.

Lizao je svaki deo, jezikom je uzbudio meso dok je pratio put preko nežnih oblina pre nego što je usnama zgrabio bradavice i nežno ih grizao oštrim zubima. Ponovo je zastenjala kada je njegova ruka ušla između njenih nogu. Nevenino iščekivanje tog trenutka bilo je toliko jako da nije mogla da se uzdrži od svršavanja u trenutku kada je njen tata uvukao prst u njen vlažni otvor.

„Uhhh…“ – zastenjao je, nespreman na njenu vrelinu, vlažnost i iznenadni orgazam koji mu je stezao prste.

Čvrsto se držala oko njegovog vrata, rukama pritiskajući njegovu glavu o dojku koju je sisao. Ilija je bio zapanjen snagom njenog orgazma i brzinom kojom je svršila, ali je u tajnosti bio ponosan što je uspeo da dobije taj odgovor od svoje ćerke. Njegovi prsti su bili prekriveni sokovima, kao i njene butine. A onda je odlučio da se spusti i prste zameni jezikom.

Želela je da udovolji svom muškarcu tako što će mu se predati bez daljeg odlaganja. Zadržala je dah kada je njegova težina pala na nju i osećala se kao pokorna kučka koja čeka da je gospodar usluži. I dalje je zadržavala dah dok je njegova glava pritiskala njenu vaginu. Slatki tatini brkovi su je bockali i golicali, pojačavajući utisak da je uzima iskusan, zreo muškarac, prava muškarčina u njenim očima.

Količina sokova iz njene pičke bila je toliko da je pio iz njenog izvora. Pratio je njene obrise, nabore, mokre i gnjecave, trčeći zubima preko klitorisa. Njegova ćerka bila je sveže obrijana, baš kao i on. Kao da su znali, kao da su osetili. Jeo ju je i jeo, sve dok konačno nije podigao lice i počeo da je ljubi strastveno i grubo. Gubio je kontrolu. Otvorila je noge za oca i pozivala ga unutra.

Nijedan drugi kurac nije bio ovakav, ne zbog oblika i veličine, već zbog onoga kome je pripadao – njenom rođenom ocu. On ju je rastezao dok je napredovao uz njen ljubavni tunel, otvarao ju je, stezao, grčio. „Ohhh tata, toliko te volim.“, dahtala je Nevena.

Ilijino srce se ispunilo ljubavlju na njene reči, znao je da ga Nevena voli kao ćerka, ali sada kada mu je priznavala ljubav kao partneru i ljubavniku. Bila je spremna da mu dozvoli da je koristi na bilo koji način, sve dok je voli, to je sve što je tražila zauzvrat. Svaki muškarac ima malo okrutnosti u sebi kada je u pitanju žena, a Ilija se nije razlikovao od ostalih. Voleo je da bude glavni, da bude alfa, da voli i kada malo boli.

Ona nije bila tako pokorna sa drugima. Ali sa svojim ocem je bilo drugačije; želela je da bude dominirana njegovim potrebama, jer je iznad svega verovala svom ocu, znajući da će uvek biti bezbedna sa njim. Nevena se iznenada našla prevrnuta tako da je bila na svom ocu, brzo je podesila svoj položaj tako da ga je jahala kao prava mala kaubojka.

Njene teške grudi su se zanjihale preko Ilije, obe bradavice su bile nabrekle od strast. Grubo je doveo njenu levu dojku do svojih usta i tako oštro ugrizao areolu da je Nevena vrisnula. Grickao je jednu pa drugu sisu, ostavljajući tragove koji će se sigurno zadržati par dana. Nevena je stoički podnela sve, zabacujući glavu unazad i stiskajući zube, sve jače i brže jebući svog oca.

Činilo se da su njegovi grublji postupci doprinosili intenzivnom zadovoljstvu koje je osećala u svojoj pički. Bilo je kao da su novi nervni krugovi gradili nit kroz njeno telo, a svi su se završavali u njenoj sočnoj pički. Njihovo tucanje se sada pojačalo do mahnite brzine i Nevena je znala da je blizu orgazma.

Osetila je njegovu ruku na zadnjici, a zatim prst koji je ispitivao njen uski nevini šupak. Oštri zubi su joj ponovo prodrli u grudi, prst je probio njen sfinkter duboko se zarivši, usledio je poslednji udarac očevog tvrdog kurca i ona je pala, goreći i vrišteći od masivnog orgazma! Odmah je osetila njegovo vruće seme koje je proužilo njen orgazam. Mlaz jedan… treći… sedmi… prestala je brojati. Bila je prepunjena! Kada su njihovi orgazmi izbledeli u samo zadovoljavajuće toplo pulsiranje, privila se uz svog tatu i zaspali su.

**

Posle te noći, Ilija i Nevena nisu mogli da se drže dalje jedno od drugog. Nevena je uvek izgledala kao da je u stalnom stanju uzbuđenja, a njen tata je uvek bio pri ruci da zadovolji svaku njenu želju. Otkrila je da voli da bude korišćena grublje tokom seksa.

Nevena je takođe postala veoma pokorna, odmah se predajući tatinim potrebama bez pogovora. Tako se jednog dana našla gola u štali dok je on koristio kaiš po njenom golom telu pre nego što ju je spustio i jebao žestoko u mekanoj bockavoj slami.

Anđela je primetila da se njena mama praktično preselila u tatin krevet. Naravno, znala je svoje mesto u hijerarhiji i nije se raspitivala o tome. Bila je samo srećna što se njena majka promenila i što je izgledala više nego zadovoljna svojim novim životom. Anđela je takođe bila srećna, promena je bila blagoslov i pružila joj je veoma srećno okruženje.

Ali ono što nije znala desilo se jedne večeri kada je Nevena uz drugi izostanak menstruacije i promene u svom telu konačno shvatila da je trudna. Veoma nervozna, Nevena je čekala par dana pravi trenutak da kaže Iliji da će ponovo biti i otac i deda. Nije bio toliko zbunjen. Iako u godinama, on je bio zdrav čovek a zaštitu nikada nisu koristili. Zaplakao je. Zagrlio je i rekao: „Ponosan sam na tebe ljubavi. Ponosan na nas.“

Kraj 2 dela

Klik za Prvi deo!

Inc priče

+ Još uvek nema komentara, budite prvi koji će dati svoje mišljenje

Dodajte svoje mišljenje