Slađanina priča
****
„Pretpostavljam da nisam trebala da dozvolim da to ode tako daleko. Mladen nikada nije bio posebno suptilni momak, tako da nije kao da nisam znala da me odmerava. Ali ja sam majka, kao i svi vi ovde, i u početku sam mislila da je to bezopasno. U redu, možda sam malo onako potajno i uživala u pažnji. Majka mojih godina ne dobija mnogo takve pažnje. Pored toga sam se malo i zapustila, dobila koji kilogram što se može i videti.
Tako da mi je vremenom sve više prijalo. Možda sam čak malo ohrabrila Mladena. Recimo, kada sam znala da smo samo ja i on kod kuće, obukla bih nešto što i nije tako prikladno. Ništa neprimereno, ali namerno pokazujući više kože, ili ne vezujući ogrtač tako čvrsto kao što bih obično radila, sve su to bile male naznake. Ponavljam, zaista sam mislila da je to nevina, bezopasna zabava. Na kraju krajeva, u najgorem slučaju to je bila samo faza iz koje bi on prilično brzo izašao.

Pogrešila sam u vezi sa tim. Veoma sam pogrešila. Kroz razgovor sa Zoricom mislim da je sve zapravo bila moja krivica. Sećam se tog jutra vrlo jasno. Zaista nisam nameravala da se išta desi, ali mi je trebalo nešto iz kupatila dok se Mladen tuširao. Verovatno sam trebala samo da sačekam, ali on nije žurio tog jutra. Pokucala sam i pitala da li je u redu da uđem, samo na brzaka da uzmem nešto. Rekao je da mogu.
Ušla sam i brzo pokušala da zgrabim šta mi treba. Čak sam se jako trudila da ne gledam. Zaista nisam htela da budem podmukla. Ali, uprkos svim naporima, uhvatila sam njegovu siluetu iza staklenih vrata tuš kabine i ugledala njegovu masivnu erekciju. Kada kažem masivnu – to je moja perspektiva. Ja sam bila samo sa dva muškarca pre nego sam upoznala mog muža. Svi su bili… skromni dole. Ovo je delovalo kao nešto što bi me rascepalo! Nema sumnje – bio je tvrd, dakle drkao je.“
Žene su slušale sa velikom pažnjom, mnoge su se dodirivale, posebno Jelena koja je bila u neverici! Nastavila je Slađana: „Sledeći deo je bio potpuno moja krivica. Nema drugog opravdanja za to. Umesto da požurim da ponovo izađem, oklevala sam, pretvarajući se da ne mogu da pronađem ono što mi treba iako sam bukvalno držala to u ruci. Mladen nije obraćao pažnju na mene ali kada je shvatio da predugo stojim u kupatilu, okrenuo se ka meni. Ja sam kradom gledala njega i njegov kurac.
To nije bilo lepo od mene ni u kom pogledu, i nisam smela tako da kršim njegovu privatnost, ali jesam. Još gore, ušla sam i u razgovor bez ikakvog izgovora: „Imaš li planove za danas dušo?“ Upitala sam, kao da je to bilo pravo vreme za to.
Ćutao je nekoliko sekundi, očigledno zatečen i zbunjen. „Posao… druga smena“, rekao je Mladen. „Možda ću posle na piće sa prijateljima.“
„Zvuči lepo“, rekla sam, naslonila se na lavabo, kao da ću ležerno ćaskati sa sinom dok se on tušira. „Imam sastanak za onu dobrotvornu zabavu, sećaš se?“
„Da, spomenula si.“
„Razmišljala sam šta da obučem.“
Njegova nelagoda je došla do novih visina. Želeo je da prekine ovaj neprimeren razgovor: „mama, da li ti treba tuš?“
„Tuš? Ne. Mislim, da trebaće mi, ali ne odmah“, rekla sam.
„Veoma sam blizu mama… mogu da završim?“, rekao je.
Oči su mi zasijale i ugrizla sam se za usnu. Te njegove reči su realno mogle biti potpuno nevine, ali u mom mozgu značile su da je blizu orgazma i da pita da li želi da svrši! To je bio trenutak kada sam zaista znala da sam u nevolji. „Naravno ljubavi. Slobodno završi“, rekla sam, pokušavajući da zvučim ležerno. Nažalost, savršavanje nije značilo svršavanje. On je zapravo samo završio sa tuširanjem.
Ugasio je vodu i stao u mestu. Očigledno je čekao da izađem. To se nije desilo. Nisam mogla da se pomerim! Bio je go, mokar i neverovatno uzbuđen. Nisam znala šta da očekujem, ali nisam bila mentalno spremna da mu kurac bude uperen pravo u mene. Bila sam zbunjena, postiđena, uzbuđena i napaljena, sve u isto vreme.
„Peškir?“ upitao je, kao da nije bio sposoban da ga sam dohvati. Drhtavo sam uzela i pružila mu peškir, tiho zadihana od samog električnog uzbuđenja od dodira naših prstiju. Osušio se, ne pokušavajući da se pokrije dok to radi. Nikada nije bio suptilan momak. Urezala sam njegovo golo telo u glavu, znajući da je loša ideja imati tu sliku, ali nisam mogla da se obuzdam. „Prekinula si me mama“, rekao mi je, gledajući pravo u moje potpuno crveno lice.
„Oh? Ja.. ja nisam znala da si… izvini. Trebao si reći.“
„Mislio sam da je očigledno. Ali nisam hteo to da uradim pred tobom“, rekao je.
Klimnula sam glavom. „Razumljivo.“
„Ali mama, ja i dalje nisam… završio“, rekao je Mladen.
Bacila sam pogled na njegov trzajući kurac. Bio je ugodno obrijan, ne potpuno, ali veoma uredno. „Da… khm, razumem.“
„Mogu li?“, upitao je.
Glasno sam zastenjala na to potpuno neočekivano pitanje. Toliko sam želela da ga vidim. „Ne bi trebalo da me pitaš takve stvari“, rekla sam. „Ti si odrastao muškarac i…“
„To nije odgovor.“
Izazivao me je. Ljutito sam pogledala sina. „Volim što si nekada tako direktan, ali nije baš u redu u svakoj situaciji.“
On se nasmešio. „Imam tremu.“
„Imaš tremu? Sumnjam u to…“
„Nikada ranije nisam drkao pred nekim.“
„Sada već lažeš svoju majku.“
„Ne lažem te mama. Obično ako ode tako daleko, ima zabavnijih stvari za raditi od drkanja pred nekim.“
„A ipak si me pitao.“
„Ti nisi bilo ko. Ti si mi majka.“
Besno sam pocrvenela. „U pravu si. Jesam. Ja sam ti majka. Imaš moju dozvolu.“ – rekla sam i okrenula se da odem.
„Ne smetaš mi. Mogu ja biti veoma brz.“
Zastala sam. „Zašto bi bio brz? Zar nije poenta da traje, da uživaš?“
„Je li to ne?“ Osvojio me je i znao je to. Oboje smo znali.
Okrenula sam se: „U redu“, rekla sam, pokušavajući da zvučim oštro. „Ali budi brz.“
„Rekla si da…“
„Zaboravi šta sam rekla. Ja sam ti majka i sad ti kažem da budeš brz.“
Nasmešio se i obgrlio svoj kurac rukom. Bio je neverovatno tvrd. Kolena su mu zaklecala pa je malo razdvojio noge da ima sigurniji stav. Krenuo je manijakalno da drka, kao da mu majka nije bila na dva metra od njega, očiju prikovanih za akciju. Bila sam toliko intenzivno napaljena. Držala sam ruke čvrsto prekrštene na grudima, više da bih sprečila ruke da same lutaju nego iz bilo kakvog osećaja skromnosti.
„Nemoj da upropastiš taj peškir“, zatekla sam sebe kako govorim dok se približavao kraju.
Mladen me je pogledao, vlažan peškir je i dalje stezao u slobodnoj ruci. „Pa ne želim ni sebe da upropastim. Upravo sam završio sa tuširanjem.“
Oči su nam se srele. Moje prepaljene, njegove na ivici eksplozije. „pa gde si planirao da završiš?“ upitala sam.
„Pod tušem mama. Kao i obično.“
Njegove oči su prožimale moju malu, napaljenu dušu. Još sam mogla da sve zaustavim. Lopta je bila čvrsto u mom dvorištu. Mogla sam da ga ostavim, da kažem da svrši u lavabo, mogla sam bilo šta da kažem. A ja? Umesto toga, kleknula sam ispred njega. Povukla sam majicu nadole, ne otkrivajući grudi potpuno, ali dovoljno da ima mnogo mesta. „Ionako mi treba tuširanje“, rekla sam.
Nije mogao da veruje šta se desilo. Zatekla sam ga, i sebe i njega. Nisam ga videla tako potpuno, radosno srećnog već duže vreme. Sve zbog prilike da svrši na sise sopstvene mame. Mladen je pumpao svoj kurac ispred mog lica. Nije mu trebalo dugo i nisam morala dugo da klečim pre nego što su mi grudi bile isprskane spermom mog sina. Morala sam čvrsto da stegnem ruku uz butinu da ne bih pokušala da se trljam dok me prska vruća sperma, a želja da jezikom očistim poslednju kap sa vrha njegovog kurca bila je opasno jaka.
„Hvala mama“, bilo je sve što je rekao pre nego je sa zakasnelom skromnošću obavio peškir oko struka.
„Nema na čemu dušo“, rekla sam zbunjeno.
Ja i tuš smo proveli divno vreme zajedno posle toga. Potrošila sam većinu vruće vode i na kraju sam morala da perem grudi sve hladnijim mlazom nakon što sam svo vreme provela svršavajući iznova i iznova, dok mi je sinovljeva prljavština još uvek bila na sisama. Rekla sam sebi to je to. Bila sam na ivici i više nisam smela da se igram.“ Žene su svršavale dok su slušale Slađaninu ispovest. Sve dok jedna od njih nije stidljivo upitala: „Nemoj mi reći da je to bio kraj.“
Slađana je uzela gutljaj vina i osmehnula se: „Izdržala sam puna dva dana pre nego što sam mu ponovo dozvolila da svrši po mojim sisama. Ista scena – on u kupatilu, tvrd, ja kucam, ulazim, klečim. Nije bilo reči tog jutra, samo pogledi, drkanje, svršavanje. A onda je on uradio nešto drugo… sačekao je mene posle kupanja. Bezobrazno od njega da svrši po mojim već opranim sisama. Ali bilo je neverovatno uzbuđujuće, nemojte me pogrešno shvatiti.
Bilo je nečeg visceralno seksualnog u tome što je namerno svršavao po meni kada sam bila besprekorno čista. Ali nisam mogla da se tuširam dva puta zaredom sve vreme, prosto nekada nije bilo vremena, kasnila bi na posao. Ali ni to nije uvek bilo dovoljno. To me je nateralo da shvatim koliko mi nedostaju napaljeni mladići i njihova sposobnost da tako brzo ponovo svrše.
„Stvarno moramo nešto da preduzmemo povodom ovoga“, rekla sam Mladenu dok sam se jednog jutra ponovo vraćala pod tuš, prekrivena njegovim vrelim semenom. Ovog puta mi je svršio i po vratu, čak malo i po bradi. Bio je avanturistički nastrojen. „Ne možeš stalno tako da praviš nered mami. Posebno ne kada sam se upravo otuširala.“
Uzdahnuo je srećno dok je gledao kako mi se zadnjica udaljava od njega, sperma curi niz moj vrat i moje nestašne obline. Mislila sam da me ignoriše. „Potrudiću se više“, rekao je neposredno pre nego što sam ponovo pustila vodu.
„Hvala“, rekla sam. Nisam ni shvatala šta prizivam.
Mladen je čekao da ponovo uđem pod tuš sledećeg dana. Znala sam da Mladen sedi tamo i posmatra me pod tušem. Navikla sam se na njegovo prisustvo – i obrnuto – i ponekad sam se bez potrebe neprikladno dodirivala pred njim. Osmehnula sam se kada sam primetila da skida odeću, iako sam se pravila da nisam svesna. Sigurno ću se tuširati i drugi put, pomislila sam. Međutim, Mladen je bio dva koraka ispred mene. On mi se pridružio.
„Nestrpljivi smo?“ upitala sam, osmehujući se i osećajući kako mi srce lupa dok gledam svog golog, napaljenog sina pod tušem sa mnom. Sve ovo vreme igranja, a ta ideja mi zapravo nije pala na pamet.
„Jebeno nestrpljiv“, rekao je.
„Pardon? Počeo si i da psuješ pred majkom?“
„Smislio sam najbolji način da smanjimo nered.“ Oči su mi se raširile, a srce mi je još više zalupalo. Nešto u njegovom tonu i njegovim nestašnim očima dalo mi je naznaku šta će da uradi, čak i ako nisam mogla zaista da verujem u to dok se nije desilo. Uzdahnula sam kad me je pritisnuo uz zid tuša, njegovo telo je gnječilo moje na najlepši način. Njegove usne su bile na meni, ljubeći me željno, a njegov kurac se trljao o moje telo, zarobljen između nas.
Bilo je, jednom rečju, neprikladno. Neprikladno kao pakao, čak i s obzirom na našu zajedničku zabavu. Još neprikladnije, uzvratila sam mu poljubac. Obgrlila sam ga oko vrata, skočila u njegovo naručje i obmotala noge oko njega. Bio je jak mladić koji je sa lakoćom držao moje bujno telo. Osećao se tako dobro, tako snažno, potpuno me je držao uza zid. Osećala sam se sigurno u njegovom zagrljaju i neverovatno, glupo napaljeno.
„Izvoli… napravi nered.“
„Želim da te isprljam iznutra.“ – rekao je između poljubaca.
„Isprljaj me svuda ljubavi.“ – samokontrola je nestala, ako je ikada i bila prisutna.
Držeći me za guzove, podigao me i namestio moje usne na njegov vrh. Spuštao me je polako a moja usta su se širom otvorila. Rastezao me je kao što niko nikada nije! Do krajnjih granica! Debeli penis moga sina trljao se celom dužinom uz istezanje usana koje su gorele. Kad sam konačno bila nabijena na celu dužinu, svršila sam. On me je snažnije pribio uza zid i krenuo da me tuca životinjski!
Prvi put sam imala seks sa svojim sinom pod tim tušem tok jutra, voda je još uvek padala na nas. Njegov kurac je ispunjavao moju pičku i ljuljao me je uz zid iznova i iznova, gurajući se sa napaljenošću koju samo sin može da pokaže majci. Bilo je ludo, i bila sam glupa što sam dozvolila da se to ikada desi, ali nisam se ni sekunde pokajala. Toliko mi je bio potreban u meni, trebalo mi je da mi izjebe pičku … pičku svoje mame.
Naravno, znala sam šta znači „prljanje iznutra“ – svršio je u mene. To je bio njegov lukavi plan da smanji nerede. Punio me je i punio bez stida, nije se izvlačio sve dok nije bio potpuno siguran da je svaka kap završila u mojoj vagini. Mladen je zastenjao i poljubio me. Bilo je tako zadovoljavajuće uzbuditi ga tako brzo. Bio je tvrd i dalje.
„Opet?“, upitao je.
„Ako misliš da možeš da me ispratiš“, zadirkivala sam ga.
Odlučio je da može, a ja sam srećno vrisnula dok mi je razvaljivao pičku u psećoj pozi. „Trljaj mi klitoris“, preklinjala sam ga. „Nateraj mamu da svrši.“ On se nasmešio i poslušao me… bilo je nezaboravno.“
Slađana je sijala i tiho dahtala dok se trljala. „Mnogo se tucamo ovih dana.“ Dobila je ogroman aplauz kao odgovor i još se šire osmehnula. Bacila je pogled na Zoricu i Renatu. „Pretpostavljam da je moja krivica što tako često želi da svrši u mene.“ Zorica se nasmejala i podigla čašu vina u znak zdravice.
„Momci će uvek biti momci“, rekla je jednostavno.
Nekoliko prisutnih dama je do sada već svršilo i trljale su se nežnije i opreznije jer su bile toliko osetljive. Sve ostale su se ili otvoreno igrale sa sobom ili su samo gaćice pokrivale njihove aktivnosti. Kao što je Zorica i očekivala, niko se nije više uzdržavao od toga. Slađana je čak iskoristila pauzu da izvuče vibrator iz tašne, što je Zorica shvatila kao dobar izgovor da i sama uzme jedan, koji je pažljivo sakrila pored za odgovarajući trenutak.
Još nekoliko priča je prošlo pre nego što su ostale samo dve najnovije članice. Zorica nije bila sasvim sigurna da će Jelena imati hrabrosti da se otvori. Slavica je, međutim, delovala kao dama koja bi želela da se otvori drugima. Ona je spolja bila pomalo stidljiva, mada podjednako napaljena i perverzna kao i bilo koja od njih.
„Nisam sigurna da li bi trebalo sve ovo da ispričam“, počela je Slavica. Dočekali su je razigrani zvižduci i ohrabrenja. „Hahaha, u redu, u redu, hvala“, nasmeja se Slavica. „Pa… uvek su me zanimale neke… drugačije stvari.“
„Kao šta?“ upita Renata.
Slavica se osmehnula. „Oduvek sam imala malu analnu opsesiju.“ Širok, pijani aplauz se začuo i Slavica je napravila pauzu pre nego što je nastavila.
Kraj 4 dela


[…] Klik ovde za 4 deo! […]